Меню
Меню
Пожертвуйте
Олександр Заєць
Модератор Круглого столу
Дізнайтеся більше
Олександра Матвійчук
Спів-координаторка Круглого столу
Дізнайтеся більше
Максим Васін
Виконавчий секретар Круглого столу
Дізнайтеся більше

Круглий стіл із релігійної свободи в Україні створено на партнерських засадах Інститутом релігійної свободи та Центром громадянських свобод, які в комунікації з іншими учасниками забезпечують планування та організацію заходів, фасілітацію діалогу, інформаційну та адвокаційну діяльність з метою досягнення практичних результатів.


Інститут релігійної свободи (ІРС) – правозахисна громадська організація, заснована у 2001 році в Києві. Головною метою ІРС є захист і популяризація релігійної свободи та інших суміжних прав людини, сприяння міжконфесійній взаємодії та державно-церковному діалогу, зміцнення демократичних засад і громадянського суспільства в Україні.


Центр громадянських свобод (ЦГС) заснований у 2007 році для просування цінностей прав людини. Проводимо освітні заходи. Впроваджуємо реформи у сфері верховенства права та демократії. Моніторимо політичні переслідування в Криму та Донбасі. Єднаємо провідні правозахисні організації країни. Розвиваємо практику громадського контролю за діями влади, правоохоронців та суддів.


Установче засідання та створення вебсайту Круглого столу стало можливим завдяки підтримці Union of Councils for Jews in the Former Soviet Union (UCSJ).